Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Badanie rynku - popyt na fora

Go down 
+6
Katy
Wilk
Tańcząca z demonami
Brązowa Lawenda
Iron Maiden
Degrengolada
10 posters
AutorWiadomość
Degrengolada
Spamer mama
Degrengolada


Female

Liczba postów : 50
Join date : 22/06/2011
Age : 34
Skąd : Dzikie południe

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyWto Lis 29, 2011 12:03 am

Tak jak w temacie. Podziel się swoją opinią na temat internetowych for. Czego jest za dużo, a czego za mało? Jakich for Ci brakuje?
Powrót do góry Go down
Iron Maiden

Iron Maiden


Liczba postów : 2
Join date : 29/11/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyWto Lis 29, 2011 7:32 pm

Od dawna poszukuję rozbudowanego forum o sadze Asa - króla naszego. Mowa oczywiście o Wiedźminie i spółce.
Ale o wiele bardziej desperacko szukałem forum o tematyce drugiej wojny światowej. Miejsce akcji oczywiście Polska.
Czegoś niekoniecznie bardzo ciężkiego, ale silnie ugruntowanego historią. Myślę, że na takim forum, przy odpowiednio pomysłowej administracji oraz sporej ilości chętnych dałoby się stworzyć coś niesamowitego. Można podeprzeć się chociażby Czasem Honoru i odpowiednimi książkami oraz stronami, filmami wojennymi, których nie brakuje.
A przy okazji łączyłoby się przyjemne z pożytecznym.
Ale przecież zawsze lepiej założyć kolejne forum o niesamowicie porywającej fabule, przekalkowanej po raz tysięczny, miejsce akcji? NY bądź LA! Elita, te sprawy.
Nie mówię, że takie luźne fora są złe, ale... Z CIEKAWĄ fabułą.

Tyle ode mnie.
Powrót do góry Go down
Degrengolada
Spamer mama
Degrengolada


Female

Liczba postów : 50
Join date : 22/06/2011
Age : 34
Skąd : Dzikie południe

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyWto Lis 29, 2011 7:55 pm

Ja też chętnie zagrałabym na forum o tematyce wojennej bądź wiedźminowskiej.
Z rok lub dwa lata temu natrafiłam na forum o II wojnie światowej ale wtedy stwierdziłam, że mają zbyt skomplikowaną mechanikę. Myślę, że takie fora to wyzwanie. O wiele łatwiej przewałkować po raz setny Zmierzch czy pijackie życie młodzieży. Forum historyczne wymagałoby takiej formy, która by przyciągała, a nie odstraszała. Przystępna mechanika, fabuła i anielsko cierpliwa oraz uparta administracja. Ja bym w tym miejscu widziała pasjonatów.

Tak "spaceruję" po tym internecie i jeszcze żadne forum mnie nie zachwyciło.
Ciągle powstają fora HP o dzieciach Trio bądź za czasów Huncwotów, wszystko byłoby ok gdyby nie to, że te fora są bez pomysłu. To tak jakby ktoś je zakładał pod chwilą chwili, a potem tłumaczył się, że czasu brak bo szkoła etc.

Interesuje mnie jeszcze forum o tematyce... życiowej. Nie imprezowanie ale bardziej takie problemy z którymi młody człowiek się boryka na co dzień.
Powrót do góry Go down
Iron Maiden

Iron Maiden


Liczba postów : 2
Join date : 29/11/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyWto Lis 29, 2011 8:09 pm

Wiem, o czym piszesz, ale nie chodziło mi o te fora, które da się znaleźć - właściwie potężne strony internetowe z punktami życia, specjalnymi procedurami odnośnie ataków, obrony, przedmiotów, zdobytych terenów i tak dalej. Po prostu o bardziej przystępną wesję - żeby to faktycznie, tak jak napisałaś, przyciągało, a nie odstraszało.
Może nawet coś bez mechaniki - ewentualnie w bardzo okrojonej wersji, podręczna broń i dodatkowy ekwipunek.
Odnośnie pasjonatów - sam właśnie biję się z myślami od miesiąca, czy takiego forum nie założyć, ale bardzo nie chciałbym, żeby ono upadło, to raz. A po drugie, to po prostu nie mam na to czasu w ciągu roku szkolnego. Nie na tyle, żeby to dopracować do perfekcji, a nie lubię bałaganu.
Akurat do for HP mam cholerną słabość, ale na tych nowych nigdy się nie rejestruję, bo upadają w zastraszającym tempie.
Życiowe fora, faktycznie brzmi nieco dziwnie, ale dokładnie oddaje to, czego w tym wszystkim brakuje - są już wyidealizowane postaci, bądź w drugą stronę - bad boysi i zimne suki, życie niczym wieczna impreza, blabla - a gra na takim... normalnie (nienoralnym - wśród tych, które są teraz?) forum w całej swej prostocie wniosłaby coś nowego.
Powrót do góry Go down
Brązowa Lawenda

Brązowa Lawenda


Female

Liczba postów : 1
Join date : 29/11/2011
Age : 35
Skąd : Szczekocin

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySro Lis 30, 2011 7:29 pm

Znalazłam takie forum, nie wiem czy o to Wam chodziło:
dwudziestolecie.forumpl.net

Ja zawsze marzyłam o forum HP, które będzie stawiało na magię i przygody.
Dlatego też założyłam imperio. Dopiero teraz zrozumiałam jak trudno jest sprostać własnym wymogom. Tak naprawdę to jakie jest forum zależy od użytkowników. Nie wszyscy chcą robić to co im narzuca fabuła forum, miałam już taki przypadek. Mimo "mrocznych czasów" lud chce romansów, flirtów i tym podobnych... Alkohol, narkotyki... ehh. To trochę jak walka z wiatrakami.

Co do innych for to znowu jest wysyp tych na podstawie Plotkary, yaoi etc.
Wszystkie bez określonej fabuły.

Najbardziej brakuje mi for fantasy. Takich prostych i mało skomplikowanych.
Elfy, drowy, krasnoludy...
Powrót do góry Go down
http://imperio.go-forum.net/
Tańcząca z demonami

Tańcząca z demonami


Female

Liczba postów : 2
Join date : 30/11/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySro Lis 30, 2011 9:17 pm

Elfy! Mamo, jak mi się marzy porządne forum z elfami! Ba, byłam chyba na jedynym, ale administratorka raczej nie miała dużego doświadczenia w prowadzeniu for.

Tak czytam i myślę, że te fora osadzone w czasach II wojny światowej miałby zgraną ekipe ludzi, którzy na prawdę wiedzieliby o co chodzi i administracja musiałaby być na prawdę cierpliwa, jak ktoś już wspomniał wyżej. Bo na dobrą sprawę, ludzie, może nie większość ale to moje obserwacje, tworzą postacie wyidealizowane i takie, którymi sami chcieli by być. I jak napomknęła Brązowa, użytkownicy kręcą się wokół jednego - nie ważne czy mają 16 lat czy 26, znaczy te postacie, nie Ci co je wymyślają, im zawsze będzie chodzić o to samo i nie każdy do końca potrafi się wpasować w ramy czasowe.
Sama przez to przechodziłam i na prawdę trudno jest ludziom wytłumaczyć że w latach 70 czy 80 kobiety wcale nie były takie puszczalskie, a w XIX wieku panienki z dobrego domu nie latały po całonocnych imprezach . -.-
A co do for o tematyce życiowej...stworzenie forum gdzie ludzie są podobni do tych co chodzą po ulicy i nie sa do końca tacy zajebiści byłoby wyzwaniem. Tak mi się wydaje. Ale fajnie by było w coś takiego wejść. ^^
Powrót do góry Go down
Wilk

Wilk


Liczba postów : 1
Join date : 30/11/2011
Age : 28

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyCzw Gru 01, 2011 2:48 pm

A mnie się rzygać chce od for o Harry'm Poterze. Oczywiście. Książka, film... miodzio. Tylko palce lizać. Ale jest tego taki natłok, że wszystkie się ze sobą mieszają i prawdę mówiąc nie widzę żadnego, na którym chciałoby mi się zarejestrować. Oczywiście pomijając fakt, że pewnie w ogóle tego nie zrobię z takich i siaki powodów, gdzie głównym problemem jest brak czasu... To już jednak inna para kaloszy i nie ma co się o to rozchodzić.
Głównym problemem jest to, że fora, które były pierwsze o takiej tematyce, automatycznie tracą na swojej oryginalności. I po co im było wymyślanie wszystkiego, kiedy w niedługim czasie powstało 100 innych for o HP, o niemal identycznej mechanice i fabule? Wszystko już było. Od ciągnięcia losów naszych wspaniałych bohaterów, po ich kategoryczne zabronienie, na jakiś niemożliwych katastrofach kończąc.
Prawdę mówiąc mi to już zbrzydło, a pisanie tekstów pokroju „To forum jest inne niż wszystkie!” - jest jak najbardziej nie na miejscu. Jeśli ktoś myśli inaczej; proszę bardzo. Osobiście jednak trzeba się liczyć z rozczarowaniem. Znając nasze cudowne życie to będzie tylko jedno z wielu, gdzie różnić się będzie grafiką, prawdopodobnie graczami i na tym się kończy.
Powrót do góry Go down
http://www.false.mojeforum.net/
Katy

Katy


Female

Liczba postów : 6
Join date : 03/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 9:31 am

A ja tu chyba widać jestem najmłodsza. Mam dopiero 13 lat i np. forum o wojnie światowej czy wiedźmin mnie nie interesują, acz mogę się zgodzić, że jest to temat trudny i skomplikowany. Dużo pracy nad taką stroną trzeba poświęcić...
Ja natomiast preferuje strony PBF typu zwierzęta, ludzie.
Od zawsze marzyłam, by zrobić forum o ciekawej tematyce związanej z zwierzętami. Nawet jedno mam. Wchodziło tam dużo osób itp... Ale jak to na każdym nowym forum szybko się skończyło i wchodzi około 5 osób, które rzadko co piszą... Bo jak są to akurat nikogo nie ma. (Jakby co, forum PBF o lisach)
No i właśnie chce je trochę odświeżyć, ściągnąć nowe, aktywne osoby...

Mogę się zgodzić z Wilkiem. Jest wiele for, nie tylko tematyki HP, gdzie jest prawie to samo, a duża ilość for tej samej tematyki robi się po prostu nudna... Wiele osób np. tworzy fora na wzór strony lepszej, na której jest wiele użytkowników. Po prostu chce mieć forum tej samej tematyki, które będzie "inne" od tego, na którym się wzoruje i będzie miało ogrom użytkowników.
Lecz to nie wypala...
Powrót do góry Go down
Akinari

Akinari


Female

Liczba postów : 1
Join date : 03/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 3:54 pm

Podzielam zdanie niektórych tutaj, że for o HP jest aż nadmiar. Tak w sumie jestem tylko na jednym o tej tematyce. Ta inaczej rzec biorąc to wszyściutkie fora o HP różnią się ... praktycznie niczym. Oczywiście znajdzie się tez jakieś, które jest inaczej i ciekawie zrobione.
Ale mniejsza o to.

Ja to bym chętnie znalazła się na forum o tematyce... hmm... :
a) Zwykłe życie. Tak, po prostu to niczym nie różniący się od siebie ludzie. Bez żadnych mocy, bez żadnych wielkich korzeni, bez żadnych milionerów. Ot tak, zwykłe postacie. Po prostu. Zdaję sobie sprawę, że wiele postaci na takich forach mogą być wyidealizowane, no, ale to chyba wszędzie się zdarza.
b)Nie wiem jak to ująć. Chodzi mi o coś takiego typu ganki, bójki uliczne itp. Tak w prawdzie to sporo nie różniące się od pierwszej opcji.
c) Szpital psychiatryczny. Hyhy, tak. chciałabym znaleźć takie forum. Można by było wcielić się w niedoszłego samobójcę, schizofrenika, narkomana, osobę niezrównoważona psychicznie czy jeszcze kogoś innego. Byliby lekarze, psycholodzy, wychowawcy itp. Kiedyś ku mojej wielkiej radości znalazłam takie forum pbf o takiej tematyce, jednak upadło. Adminka nawet nie akceptnęła już mojej kp.


Chciałabym spotkać takie, lub podobne fora. Nie o Harry'm Potterze, nie o postaciach z M&A, nie o wilkach, psach, smokach czy o innych stworzeniach, tylko takie, o. Niby interesuję się mangą i anime, i wszystkim co związane z Japonią, ale nie. Nie chcę tego typu for. Po prostu nie chce.
Tak na prawdę na wielu forach pbf jest z góry narzucona fabuła. Co się ma dziać, co może się zdarzyć czy coś podobnego.
Powrót do góry Go down
Katy

Katy


Female

Liczba postów : 6
Join date : 03/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 4:07 pm

"Narzucona fabuła".
To znaczy nie na wszystkich forach tego typu tak jest.
Ale mnie np. denerwuje, jak w każdym temacie czatuje nad tobą MG i samemu nie można decydować czy się coś zrobi i to się uda, tylko MG pisze co się dzieje.
Powrót do góry Go down
Degrengolada
Spamer mama
Degrengolada


Female

Liczba postów : 50
Join date : 22/06/2011
Age : 34
Skąd : Dzikie południe

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 4:13 pm

Ja na MG nie narzekam, mało kiedy mnie dopada xD
Nieraz fajnie jak się wtrąci i wprowadzi ciekawy wątek ale jak ma być to coś bez sensu to trochę głupie.

Dzisiaj znalazłam kolejne forum hp o huncwotach i zrobiło mi się smutno.
Dobrych for o potterze jest mało, niestety. Ciągle spotykam się ze zwykłą obyczajówką a na siłę robiony kryminał w Hogwarcie mnie nie rusza.

Co do zwykłego życia... Takie forum byłoby fajne ale na pewno znaleźliby się userzy ze swoimi hiper uber postaciami.

Szpital psychiatryczny.... za swego czasu dużo for tego typu było.

Dla mnie ważna jest fabuła forum, pomysł na niego. Prawda jest taka, że forum o fabule " niech się dzieje wola nieba" nie ma szans na długi byt. Tak więc myślę, że jednak pewne rzeczy powinno się narzucać userom by się nie rozpuścili.

Powrót do góry Go down
Katy

Katy


Female

Liczba postów : 6
Join date : 03/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 4:29 pm

Tak, tak.. Co racja to racja, ale mi tu bardziej chodziło o to, że cokolwiek zrobisz MG musi sprawdzić, wypisać skutki.
Bo jednak lepiej jak można trochę samemu coś zrobić.
Powrót do góry Go down
Degrengolada
Spamer mama
Degrengolada


Female

Liczba postów : 50
Join date : 22/06/2011
Age : 34
Skąd : Dzikie południe

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 4:35 pm

Przy walkach to raczej MG jest potrzebny chyba, że się ustali przebieg jakiegoś wydarzenia z drugim użytkownikiem. O to Ci chodzi? Smile
Powrót do góry Go down
Katy

Katy


Female

Liczba postów : 6
Join date : 03/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 4:38 pm

Nie nie... Takie wydarzenia jak walka, misja itp. wymagają takowej osoby.

Mi chodzi o to, że MG wszędzie "łazi" za postacią. W każdym temacie.
Powrót do góry Go down
Degrengolada
Spamer mama
Degrengolada


Female

Liczba postów : 50
Join date : 22/06/2011
Age : 34
Skąd : Dzikie południe

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 4:48 pm

To takiemu MG musi się na serio nudzić bo za mojego życia to mało kiedy wtrącał się od tak w jakieś rozmowy xd

Powrót do góry Go down
Katy

Katy


Female

Liczba postów : 6
Join date : 03/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 4:50 pm

Ja jakiś rok temu widziałam forum, gdzie cała akcja zależała od MG... o.O
Powrót do góry Go down
Tańcząca z demonami

Tańcząca z demonami


Female

Liczba postów : 2
Join date : 30/11/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 8:04 pm

O mamo, dziwne o0 mnie zawsze sie wydawało, że MG to tylko urozmaicenie a nie bóg forum o0 brr...

Właściwie, skoro chcemy wszyscy normalnego forum, gdzie nie ma narzuconej fabuły i gdzie nie ma idealnych ludkow, czemu by takowego nie zrobić?Very Happy

a tak po za tym, może to mało oryginalne albo i nie, ale oprócz porządnego forum z normalnymi ludźmi, po za tym, ze marzy mi się fajne forum z elfami to od dłuższego czasu szukam jakiegoś dobrego pbf'a w oparciu o Supernaturalnych. Ale dupa, nie znalazłam :<

Ale to tak, dygresyjnie ^^
Powrót do góry Go down
perfect murder.

perfect murder.


Female

Liczba postów : 1
Join date : 03/12/2011
Age : 29
Skąd : Bydgoszcz.

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptySob Gru 03, 2011 9:48 pm

Na pewnym forum o Naruto akcja również zależy od MG, co moim zdaniem nie jest dobre i na przykład osobę taką jak ja taki sposób prowadzenia gry odstrasza. Funkcjonowanie mojej postaci w dużej mierze nie zależy już nawet ode mnie. Noale.

Za to ja bym chciała forum na podstawie Misfits. Wprawdzie było wielce podobne, ale ledwo co dowiedziałam się o reaktywacji, to ponownie zostało zamknięte. Poza tym, wolałabym takie ewidentnie na podstawie jednego z moich ulubionych seriali - a marzeniem by było, gdyby wpleciono postacie kanoniczne!
Nawet taki PBF o zwykłym życiu by mnie zadowolił. Ale taki z pierdo... Z pomysłem, ot! Żadnych elit, żadnych na siłę ustawianych relacji, żadnych hiper pro uber postaci. Forum, gdzie byłyby ukazane problemy ludzkie. Choć to i tak nie przejdzie - w dobie, kiedy większość internautów tworzy wyidealizowane postacie wiadomozjakichpowodów. : )
Powrót do góry Go down
Katy

Katy


Female

Liczba postów : 6
Join date : 03/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyNie Gru 04, 2011 3:17 pm

Tańcząca z demonami -> Ale też, żeby takowe forum powstało trzeba znaleźć tematykę, która znalazłaby uznanie. A powiem, że i mnie ciekawi forum typu elfy itp.
Nawet próbowałam znaleźć, ale żadne mnie nie zaciekawiło.
Powrót do góry Go down
Szadzik




Female

Liczba postów : 1
Join date : 05/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyPon Gru 05, 2011 8:00 pm

A ja ostatnio myślałam o tym, że miło by było zagrać sobie w forum osadzonym w uniwersum Assassin's Creed *odzywa się dawna obsesja*. Szkoda tylko, że znalazłam tylko jedno takie - od dawna nieaktywne, w dodatku dość dziwnie skonstruowane i w ogóle fe.
Poza tym, hm, hm, hm, co ja lubię. Zdecydowanie tęsknię za starymi forami - nie wiem, jak to było robione, jednak siedziało się na takich przez rok, dwa lata, może nawet i dłużej, choć nieraz nie miały ani fabuły, ani jakiegoś głębszego sensu, grafika była kulawa, posty były krótkie i pełne emotek - fora takie po prostu sobie były, a jednak niektóre z nich żyją do dziś. A teraz? Sztywno określona fabuła bądź jej zupełny brak, posty na pół kilometra (nie to, że nie lubię takich pisać - wręcz kocham to robić), sztampowe, oklepane uniwersum i wciąż odgrzewane kotlety.

Teraz przeglądałam sobie wymiany bannerami innych for. A tam: Harry Potter, Hetalia, wilki, HP, postapokalipsa bez głębszego sensu, wilki, HP, wyidealizowane życie nastolatków w wielkich hamerykańskich miastach, yaoi, A MOŻE HARRY POTTER?, ewentualnie Hetalia bądź wilki. O czymś zapomniałam?
W każdym razie - rzygam już tym.

Tak na marginesie - zagrałabym sobie na takim słitaśnym forum w konwencji mahou shojo. Urocze dziewczynki z super mocami, które muszą ocalić świat, by mógł znów opływać lukrem i idealną miłością. Mam już powoli dość ciężkiej tematyki for, na których jestem. Laughing
Powrót do góry Go down
DeeZee

DeeZee


Female

Liczba postów : 1
Join date : 05/12/2011

Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  EmptyPon Gru 05, 2011 9:33 pm

Tańcząca z demonami napisał:
i na prawdę trudno jest ludziom wytłumaczyć że w latach 70 czy 80 kobiety wcale nie były takie puszczalskie
Nie prawda. Czasy się nie zmieniły, tylko ubrania. Za bardzo idealizujemy przeszłość.

Tańcząca z demonami napisał:
A co do for o tematyce życiowej...stworzenie forum gdzie ludzie są podobni do tych co chodzą po ulicy i nie sa do końca tacy zajebiści byłoby wyzwaniem. Tak mi się wydaje. Ale fajnie by było w coś takiego wejść. ^^
Marzy mi się forum, które byłoby dobrą obyczajówką. Jednak wszyscy zgadzamy się z tym, że coś takiego jeszcze nie powstało. Rzeczywiście, stworzenie forum bez idealnych postaci, bez wiecznego chlania, ćpania i rżnięcia się po kątach (co zabawne, żadna z piszących o tym osób nie doświadczyła nawet odrobiny z tego) jest niebywale trudne. W jakiś sposób trzeba przecież użytkowników zachęcić i utrzymać.

Cytat :
Właściwie, skoro chcemy wszyscy normalnego forum, gdzie nie ma narzuconej fabuły
Forum bez fabuły? O czym chcesz pisać bez fabuły? To przecież jest niezbędna część każdego literackiego (chociaż to za duże słowo, jeśli chodzi o większość) forum. Bez historii nic się nie zrobi i nic nie wiadomo.
Muszę też stanąć w obronie for, na których są Mistrzowie Gry. Z resztą, jak sama nazwa mówi- gry. Fora, posiadające dobrze ogarnięty system mistrzowania nie są Simsami (pójdźmy taką drogą skojarzeń, to najłatwiejsze). To raczej konkretne przygodówki, w których ma się określony scenariusz, kilka możliwości rozegrania (np. Prince of Persia). Decyzje MG często opierają się na punktach umiejętności, które sami sobie wybraliśmy, czy ekwipunku postaci.


Cytat :
Za to ja bym chciała forum na podstawie Misfits. Wprawdzie było wielce podobne, ale ledwo co dowiedziałam się o reaktywacji, to ponownie zostało zamknięte.
Chodzi może o XCrash?

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Badanie rynku - popyt na fora  Empty
PisanieTemat: Re: Badanie rynku - popyt na fora    Badanie rynku - popyt na fora  Empty

Powrót do góry Go down
 
Badanie rynku - popyt na fora
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum :: Pogaduchy-
Skocz do: